• Shunga - Romance Massage Oil (STRAWBERRIES & CHAMPAGNE) 250 ml
  • Shunga - Aphrodisia Roses Massage Oil 250 ml
  • LELO Lubrykant osobisty 150ml
  • LELO Świeca do masażu Black Pepper & Pomegranate
  • LELO Świeca do masażu Snow Pear & Cedarwood
Lis 182018
 

Akcesoria erotyczne w częściach - Ooh by Je Joue Rio Pleasure Kit

Akcesoria erotyczne w częściach – Ooh by Je Joue Rio Pleasure Kit

Cena: 299.00 zł

Producent: Ooh by Je Joue

Do sklepu

Zestaw akcesoriów w czesciach – Ooh by Je Joue Rio Pleasure Kit
Zrób to sam/a! 🙂
 
Czego potrzebujemy w seksie? Na pewno róznorodnego podejscia i duzej swobody w dobieraniu sobie sposobów na podniecajacy wieczór.
Pomocne sa w tym, i to bardzo, przerózne masazery, wibratory, stymulatory i caly arsenal akcesoriów dla doroslych. Kazdej kobiecie moglibysmy zyczyc suto zaopatrzonej szafki nocnej z tuzinem najprzerózniejszych zabawek, gotowych by niesc rozkosz na wiele sposobów. Cóz, taki zestaw wymaga niestety poniesienia sporych kosztów…
 
W serii Ooh znajdziecie rozwiazanie dzieki któremu wydajac mniej niz sporo mozecie zaopatrzyc sie w kilka swietnej jakosci i cudnej skutecznosci akcesoriów erotycznych.
Sa one bowiem skladane – osobno kupujemy jednostke sterujaca z silniczkiem, normalnie najdrozszym elementem, zas do niego dokupujemy tylko koncówki. W ten sposób mozemy tworzyc wlasne zestawy o duzej wszechstronnosci ale atrakcyjne cenowo.
 
Rio to goracy zestaw dla kobiet, gotowy niesc rozkosz na dwa rózne sposoby. Znajdujace sie w nim koncówki moga byc uzyte albo jako masazer do stymulacji lechtaczki, zgrabny, dobrze lezacy w dloni i bardzo skuteczny albo jako wibrator. W tym drugim przypadku mamy klasyczny model o rozmiarze odpowiednim dla wiekszosci pan, którego rozszerzajaca sie koncówka jest gwarancja, ze stymulacja bedzie intensywnie odczuwana w punkcie G.

 

Istnieje mozliwosc dokupienia kolejnych czesci i stworzenia wlasnego zestawu.