• TopMen 10 kapsułek (7+3 gratis) - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • TopMen 5 kapsułek (4+1 gratis) - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • TopMen 1 kapsułka - mocna erekcja w 1 kapsułce!
 • Potency theraphy 60 tab + Potency Spray 50 ml - silna erekcja
 • Potency theraphy 60 tab + Potency Gel 100 ml + Potency Spray 50 ml - maksymalna erekcja
Lis 012018
 

PUMP MASTER- Pompka Próżniowa z Manometrem

PUMP MASTER- Pompka Próżniowa z Manometrem

Cena: 149.90 zł

Sprzedawca: Intymnosc.pl

Do sklepu
PUMP MASTER- Pompka Próżniowa z Manometrem

Pompka Próżniowa – Pump Master

Rekomendujemy!

 PUMP MASTER zawiera:

 • Mechanizm pistoletowy z wmontowaną miarką
 • Automatyczny miernik ciśnienia- zapewniający skuteczność i bezpieczeństwo
 • System szybkiego pompowania

To obecnie jeden z najbardziej skutecznych (obok ekspanderów) mechanicznych sposób na powiększanie penisa. Niesłusznie jednak większości z nas kojarzą się one z tandetnymi chińskimi produktami z Sex Shopów. Pump Master jest sprawdzonym produktem wysokiej jakości!

 PUMP MASTER- Pompka Próżniowa z Manometrem 

Zaskakująco szybkie działanie

Pamiętaj!

Używaj jedynie najwyższej jakości pompki PUMP MASTER. Tylko wysokiej klasy sprzęt zapewni Ci bezpieczeństwo i skuteczność.

Pompka PUMP MASTER posiada technologicznie zaawansowany mechanizm pistoletowy do odsysania powietrza i tworzenia podciśnienia oraz specjalną miarkę dzięki której będziesz mógł sprawdzać postępy w powiększaniu!

Z PUMP MASTER możesz być spokojny:

 • Dokładne uszczelnienie zapewni Ci odpowiednie ssanie
 • Wysokie ciśnienie w skutek „zaciskowego” pompownika
 • Długo utrzymane ciśnienie
 • Komfort oraz trwałość dzięki użyciu materiałów najwyższej klasy

Opis pompki

Użytkowanie tych przyrządów potocznie zwanych „pompkami do penisa” lub „powiększaczami do penisa” jest bardzo proste.

Zasadniczo urządzenie to składa się z przezroczystego, plastikowego cylindra (szczelnie zamkniętego z jednej strony), który jest wystarczająco duży aby pomieścić penisa w stanie wzwodu. Od „zamkniętej strony” odchodzi rurka prowadząca do pompki próżniowej (np. gruszka – istnieją różnego rodzaju pompki w zależności od modelu).

Stosowanie pompek w celu utrzymania erekcji:

Miękka uszczelka lub opaska uciskowa umieszczona jest wkoło otwartej strony cylindra. W niej umieszcza się miękkiego penisa. Do pompki stosuje się żele nawilżające aby zapewnić szczelność w miejscu przylegania cylindra do łona. Ciśnienie powietrza wewnątrz cylindra jest redukowane przez aktywowanie pompki próżniowej co zasysa krew do penisa i skutkuje jego obrzmieniem.

Kiedy zostanie osiągnięte wystarczające obrzmienie, miękka obrączka uciskowa dokładnie obciska penisa, wtedy należy usunąć cylinder. Obrzmienie jest utrzymywane poprzez wstrzymanie krwi w penisie.

Stosowanie pompek w celu powiększenia penisa:

Obowiązuje taka sama procedura jak powyżej ale zamiast zdejmowania cylindra (w momencie uzyskania wystarczającego obrzmienia) pozwala się powietrzu uciekać przez zawór bezpieczeństwa. Przez wielokrotne powtarzanie tej czynności tworzy się swojego rodzaju ćwiczenie ( napręża i relaksuje mięśnie penisa ).

Zalecane jest stosowanie pompek przez 10 minut każdego dnia przez kilka miesięcy. Jednak nie dłuższe niż 30 minut.

Pamiętaj

Pump Master działa bezpośrednio na Twojego penisa, który jest delikatnym narządem. Nie trudno go uszkodzić.

Dlatego jeżeli podczas stosowania pompki zaczniesz doczuwać ból lub dyskomfort, powinieneś natychmiast przerwać stosowanie.

Nadmierne pompowanie może wywołać odtrętwienie członka, uszkodzenie naczynek krwionośnych i ból. Stosuj Pump Master rozsądnie i z umiarem by móc cieszyć się z bezpiecznego powiększenia!

Rekomendujemy!

Nawilżenie

Przy stosowaniu produktów erotycznych bardzo pomocne może okazać się dodatkowe nawilżenie i poślizg. Pamiętaj, że większość gadżetów można stosować jedynie z lubrykantami stworzonymi na bazie wody. Dlatego polecamy Be Lover Gel 150 ml, lubrykant na bazie wody, nieplamiacy, bezzapachowy i długotrwały.

Specyfikacja

Kolor: czarny

Materiał: plastik

Długość Cylindra: 21cm

Średnica Cylindra: 7cm

Szybsze i większe efekty powiększania z Penilarge

Jeśli zależy Ci na optymalnej skuteczności tego urządzenia do powiększania penisa polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: tabletek i kremu naturalnie wpływających na wzrost penisa oraz kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa. Pierwsze efekty mogą być widoczne niespodziewanie szybko.