• Shunga - Romance Massage Oil (STRAWBERRIES & CHAMPAGNE) 250 ml
  • Shunga - Aphrodisia Roses Massage Oil 250 ml
  • LELO Świeca do masażu Vanilla & Creme de Cacao
  • LELO Lubrykant osobisty 75ml
  • LELO Lubrykant osobisty 150ml
Sty 132019
 

SENSEMAX - SENSEBAND BLUE - Opaska do Masturbacji!

SENSEMAX – SENSEBAND BLUE – Opaska do Masturbacji!

Cena: 199.90 zł

Kupuję
SENSEMAX - SENSEBAND BLUE - Opaska do Masturbacji!

SENSEMAX – SENSEBAND BLUE

SENSEMAX - SENSEBAND BLUE - Opaska do Masturbacji!SenseBand to interaktywna opaska z technologią VR, która pozwala cieszyć się treściami dla dorosłych w całkowicie nowy sposób. Dzięki swojej dyskretnej konstrukcji i lekkiemu wykonaniu ta rewolucyjna opaska to najlepsze urządzenie, które pasuje wszędzie tam, gdzie jesteś.

Jak działa SENSEMAX?


Zwiększ moc swoich rąk i przenieś swoje tradycyjne dzieło na nowy poziom. Dzięki technologii czujnika ruchu i funkcji Bluetooth SenseBand można podłączyć do aplikacji Sense Lovers na smartfonie. Aplikacja oferuje obszerną bibliotekę dostosowywalnych treści dla dorosłych, zarówno rzeczywistych, jak i animowanych, w których można interakować z postaciami w filmach 180 ° i 360 °. Aby uzyskać najwyższą interaktywną synchronizowaną przyjemność, naciśnięcie przycisku MAX przez 3 sekundy przeniesie Cię do najbardziej intensywnej sceny w filmie, dzięki czemu twój orgazm osiągnie nowy wymiar.
SENSEMAX - SENSEBAND BLUE - Opaska do Masturbacji!

Kompatybilny z Sense Ecosystem

W ramach Sense Ecosystem, interaktywnej platformy zapewniającej całościowe, intymne wrażenia, SenseBand łączy się z dostosowywanymi treściami dla dorosłych z obsługą VR, które można oglądać z zestawem słuchawkowym Sense VR lub innym zestawem słuchawkowym rzeczywistości wirtualnej.
SenseBand prezentuje dyskretny, minimalistyczny wygląd i nowoczesny kształt, zaprojektowany tak, aby opaska naturalnie wtapiała się w otoczenie. Jeśli nie używasz go do interaktywnych lub VR-immersive funkcji przyjemności, wszechstronny SenseBand również podwaja się jako miły kawałek technologii noszenia, które można łatwo nosić zawsze i wszędzie.
Lekka konstrukcja i wygodne dopasowanie, SenseBand bez wysiłku chłodzi nadgarstek, dzięki czemu jest to najlepsze inteligentne urządzenie do samodzielnego korzystania z zestawu głośnomówiącego, które można nosić podczas codziennych czynności.

Specyfikacje

– 100% wodoodporny
– Interaktywna bransoletka
– Jeden rozmiar dla wszystkich
– Lekki
– Wolne ręce
– Dyskretny projekt
– Kontrola niewidomych
– Przycisk sterowania Climax
– Nie wymaga ładowania
– 100% wodoodporny i pyłoszczelny
– Kompatybilny z Sense Ecosystem
– Kompatybilność z wirtualną rzeczywistością
– Doświadczenie i interakcja w wirtualnej rzeczywistości 360º
– Darmowa aplikacja z treściami dla dorosłych (system Android 4.4 i iOS 8.0 lub nowszy)
– Bluetooth 4.0
– Silikon
– PC + ABS
– 2 baterie litowe w zestawie
– Rozmiar: 115 x 100 x 27 mm
– Średnica: 40-60 mm

Najlepsze stosowanie:

Wibratory, a także erotyczne gadźety wymagają używania lubrykantów. Najlepszym możliwym lubrykantem, który udoskonali Ci chwile spędzone ze swoim wymarzonym gadżetem będzie Be lover Aqua.

SENSEMAX - SENSEBAND BLUE - Opaska do Masturbacji!