• TopMen 10 kapsułek (7+3 gratis) - mocna erekcja w 1 kapsułce!
  • TopMen 5 kapsułek (4+1 gratis) - mocna erekcja w 1 kapsułce!
  • TopMen 1 kapsułka - mocna erekcja w 1 kapsułce!
  • Potency theraphy 60 tab + Potency Gel 100 ml + Potency Spray 50 ml - maksymalna erekcja
  • 2x Potency theraphy 60 tab (120tab.) + Potency Gel 100 ml - Silna Erekcja
Wrz 112018
 

Shiatsu Olejek do Masażu - 250ml - Rose (Różany)

Shiatsu Olejek do Masażu – 250ml – Rose (Różany)

Cena: 64.90 zł

Sprzedawca: Intymnosc.pl

Do sklepu
Shiatsu Olejek do Masażu - 250ml - Rose (Różany)

Shiatsu: Olejek do masażu – 250ml – rose (różany)

Ekskluzywny olejek niezastąpiony podczas masażu erotycznego i masażu aromaterapeutycznego wyprodukowany w Wielkiej Brytanii – HOT Production. Dla profesjonalistów i dla tych którzy dopiero zaczynają łóżkowe eksperymenty z masażem.

Shiatsu Olejek do Masażu - 250ml - Rose (Różany)

 

Olejki do masażu SHIATSU

.product/3/5/53/1m.jpgMasaż erotycznyNie masz pomysłu na rozpalenie partnera podczas gry wstępnej ? Może to czas aby nauczyć się technik masażu erotycznego ? Jest to idealny sposób na pobudzenie libido, dodatkowo sam olejek posiada składniki pobudzające! Zmysłowy masaż nie tylko rozgrzewa atmosferę w sypialni ale również zbliża do siebie kochanków. Olejek SHIATSU jest jadalny, wypróbuj różne warianty smakowe. Pozbądź się rutyny w łóżku. Teraz wszystko zależy od Twojej wyobraźni.

Masaż aromaterapeutycznyjest najstarszą i najpopularniejszą formą aromaterapii zwany również masażem zapachowym. Składniki zawarte w SHIATSU wprowadzają organizm w fizyczne i psychiczne ukojenie, odprężają poprzez korzystne oddziaływanie na układ nerwowy organizmu. Terapie olejkiem wspomagają leczenie i poprawiają ukrwienie całego organizmu. Wywodzi się i jest powszechnie praktykowany w kulturze Chin oraz Indii.

Krótka charakterystyka zapachów:

Orange Posiada świeży, ciepły i słodki aromat. Łagodzi nerwowość, pomaga myśleć pozytywnie, wygładza i ujędrnia.

Rose Jest najbardziej ceniony przez swój zmysłowy, kobiecy aromat. Tonizuje i odświeża skórę, działa przeciwdepresyjnie i pobudza zmysły.

Ylang-ylang spośród wszystkich ma najsilniejsze właściwości relaksacyjne. Sam zapach może obniżyć ciśnienie.

Jasmin 1ml olejku z jaśminu może kosztować tyle samo co gram złota. Dostarcza doskonałego nastroju, pomocny przy lękach i depresjach. Znany również jako afrodyzjak przy leczeniu oziębłości i impotencji.

Vanilla – Pomaga utrzymać dobry humor, wesołość oraz zwiększa kreatywność. Podnosi poziom wyobraźni i podnosi poziom pewności siebie.

 

  Shiatsu Olejek do Masażu - 250ml - Rose (Różany)  

Użycie:  Wlej delikatnie kilka kropel na dłonie i rozsmaruj je na ciele okrężnymi ruchami.

Producent: HOT Production (UK)

Pojemność: 250ml

Uwagi: Olejek do masażu ciała. Do użytku zewnętrznego. Stosować na wybrane części ciała. Przetestować przed użyciem na małym kawałku skóry – w przypadku wystąpienia alergii przerwać stosowanie. Tylko dla dorosłych.

Shiatsu Olejek do Masażu - 250ml - Rose (Różany) Zmysłowo pachnie jest delikatny i nie lepi się. Najczęściej używany podczas masażu może być stosowany przy codziennej pielęgnacji. Nawilża i ujędrnia skórę szybko się wchłaniając. Może być stosowany przez kobiety w ciąży.