• Shunga - Romance Massage Oil (STRAWBERRIES & CHAMPAGNE) 250 ml
  • Shunga - Aphrodisia Roses Massage Oil 250 ml
  • LELO Świeca do masażu Vanilla & Creme de Cacao
  • LELO Lubrykant osobisty 75ml
  • LELO Lubrykant osobisty 150ml
Sty 132019
 

WE-VIBE - JIVE Wibrujące jajko

WE-VIBE – JIVE Wibrujące jajko

Cena: 499.90 zł

Kupuję
WE-VIBE - JIVE Wibrujące jajko

WE-VIBE – JIVE NIEBIESKIE WIBRUJĄCE JAJKO

WE-VIBE - JIVE Wibrujące jajko

Jive przez We-Vibe to kontrolowane przez bluetooth jajko wibrujące. Jest dyskretny, cichy i wygodny w noszeniu. Steruj Jive za pomocą bezpłatnej aplikacji We-Connect zapewniającej przyjemność z rąk Twojego partnera.Bezpłatna aplikacja We-Connect pozwala Twojemu lub Twojemu partnerowi kontrolować Jive w tym samym pomieszczeniu lub na dużej odległości. Wybierz z 10 trybów wibracji lub stwórz własne wibracje, aby zwiększyć emocje.

JAK TO DZIAŁA

Jive przez We-Vibe ma być włożona do pochwy i noszona dyskretnie pod ubraniem. Wygodnie jest nosić podczas leżenia, siedzenia, stania lub chodzenia, a ty lub twój partner możecie kontrolować drżenie rytmiczne, niezależnie od odległości z bezpłatną aplikacją We-Connect. Zastosuj be lover aqua do wibratora. Delikatnie włóż Jive do pochwy, trzymając łopatkę pobierającą na zewnątrz ciała w pozycji pionowej. Po włożeniu, Jive można nosić komfortowo podczas różnych zajęć.

WE-VIBE - JIVE Wibrujące jajko

Zagraj w tym samym pokoju

Jive jest włączona i działa z smartfonem. Podczas grania w tym samym pokoju po prostu powiązujesz telefon z Jive za pośrednictwem aplikacji We-Connect. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, podłącz do 9 m odległości bezpośredniej, odległości od linii widzenia i około 6 m od zakresu 360 stopni.

WE-VIBE - JIVE Wibrujące jajko

Odtwarzanie z dowolnego miejsca
Zarówno Ty i Twój partner pobierają aplikację We-Connect na smartfony. Jive jest połączony z telefonem, który pozostaje w zasięgu Bluetooth wibratora. Dodaj swojego partnera z zaproszeniem z aplikacji. Ciesz się przyjemnością z dowolnej odległości.

Specyfikacje:

-Bateria wibrująca 
-Akumulator litowo jonowy polimerowy USB
– Czas ładowania 90 minut
– czas pracy Do 2 godzin
– wymiary 92 mm x 64,3 mm x 35,75 mm
– Materiały Silikon do ciała

Najlepsze stosowanie:

Produkty firmy We-vibe są najlepszymi w swej kategorii. Ich stosowaniu towarzyszy niezwykła gracja. Jednak i te produkty wymagają używania lubrykantów. Najlepszym możliwym lubrykantem, który udoskonali Ci chwile spędzone z We-Vibe będzie Be lover Aqua.

WE-VIBE - JIVE Wibrujące jajko