• Shunga - Romance Massage Oil (STRAWBERRIES & CHAMPAGNE) 250 ml
  • Shunga - Aphrodisia Roses Massage Oil 250 ml
  • LELO Świeca do masażu Vanilla & Creme de Cacao
  • LELO Lubrykant osobisty 75ml
  • LELO Lubrykant osobisty 150ml
Sty 132019
 

XL SUCKER BLUE - Powiększ Penisa Szybko i Przyjemnie

XL SUCKER BLUE – Powiększ Penisa Szybko i Przyjemnie

Cena: 99.90 zł

Kupuję
XL SUCKER BLUE - Powiększ Penisa Szybko i Przyjemnie

XLsucker – Pompka do powiększania penisa Maksymalne rezultaty! Stymulacja i przyjemność!

powiększanie penisa

Pompki są zaawansowanym, nieinwazyjnym sposobem na powiększenie penisa dostępnym dla każdego bez recepty. XLsucker posiada plastikowy cylinder, który otaczając Twojego penisa ułatwia Ci osiągnięcie erekcji, a dzięki ssaniu sprawia, że członek staje się większy. Gdy powietrze w cylindrze zostaje odessane, próżnia zasysa go do wewnątrz co sprawia, że do penisa napływa większa ilość krwi. Penis w rezultacie staje się większy, a erekcja bardziej imponująca.
XLsucker jest klasyczną pompką do powiększania penisa. Prosta w użyciu i skuteczna, napompuje Twojego penisa do ogromnych rozmiarów.

Duży i twardy penis!

XXL SUCKER BLUE - Powiększ Penisa Szybko i PrzyjemnieLsucker został zaprojektowany tak, by dodać Ci centymetrów zarówno w długości jak i szerokości penisa. Pompka ta działa w oparciu o próżnię w komorze cylindra, która zasysa krew do penisa, przez co staje się on większy. Regularne stosowanie XLsucker sprawi, że Twój penis będzie większy niż kiedykolwiek wcześniej.

Sprawdź jak zmysłowe ssanie zadziała na Twojego penisa!

powiększenie członka

Dla lepszych efektów zaleca się rozpoczęcie od rozgrzewki. Nałóż odrobinę lubrykantu na wejście do cylindra co zapewni Ci odpowiednie ssanie i uszczelnienie. Wsuń penisa do cylindra pompki (pozostawiając jądra na zewnątrz), Naciskaj gruszkę powoli i patrz jak Twój penis rośnie w zdumiewającym tempie!
Uwaga! Dla początkujących zalecamy stosowanie pompki nie dłużej niż 10 minut. Należy przerwać stosowanie używając zaworu kontrolującego natężenie ssania, umożliwiającego szybkie wyjęcie penisa z pompki.
Pamiętaj, żeby nie przesadzać z intensywnością i czasem pompowania, bo może to powodować ból. Pompowanie z założenia ma być doświadczeniem przyjemnym.

powiększenie członka

Wnętrze cylindra wyściela specjalny silikonowy wkład z kulistymi wypustkami które stymulują penisa podczas pompowania co daje jeszcze lepsze wyniki powiększenia.
Stosując XLsucker możesz zaobserwować, że wzrośnie również Twoja wrażliwość na bodźce wynikające z masturbacji jak i seksu z partnerką. Użycie niniejszego produktu ma wpływ na wzrost penisa zależnie od indywidualnych uwarunkowań!

Specyfikacja

Kolor: czarny (przydymiony).
Materiał: PVC i ABS.
Długość Cylindra: 19 cm
Średnica Cylindra: 5 cm

Najlepsze stosowanie:

Pompki wymagają używania lubrykantów. Najlepszym możliwym lubrykantem, który pomoże Ci przy używaniu pompki będzie Be lover Aqua.

XL SUCKER BLUE - Powiększ Penisa Szybko i Przyjemnie